Ож’є та Тянак підтримують ідею скорочення дистанції гонок

Пандемія вже вплинула на різні сфери життя, продемонструвавши всім нам, що в багатьох речах можна позбутися від надмірностей, причому, стосується це не тільки і не стільки матеріальної сфери. І ще більших змін можна очікувати в майбутньому. Звісно, такий глобальний захід, як чемпіонат світу з ралі, не може не відреагувати на зміни.

Нещодавно директор FIA з ралі Ів Маттон розповів про можливості скорочення дистанції етапів, щоб до кінця сезону встигнути провести якомога більше гонок. Ідею підтримали Себастьян Ож’є та Отт Тянак. При цьому мова йде вже не лише про сезон 2020 року, а й про майбутнє першості взагалі.

Себастьян Ож’є: «Безумовно, здешевлення автомобіля стане одним із кроків для збереження привабливості WRC для виробників. Але, крім того, можна попрацювати і над форматом гонок. Можливо, слід зробити етапи більш компактними. Ця ідея обговорюється, і я вважаю, що буде достатньо двох повноцінних гоночних днів. Це дасть можливість скоротити кількість часу, який команда має проводити на виїзді».

Отт Тянак: «Я згоден із Себом у тому, що потрібно працювати не лише над вартістю автомобіля та його експлуатації, а й над багатьма іншими сферами. Зміна схеми побудови гонки може бути куди більш ефективною. Я вважаю, що в наш час люди живуть в такому ритмі, що їм потрібно отримувати щось «тут і зараз». А потім ця подія стає просто нудною. Формат ралі зберігається протягом дуже тривалого періоду часу. І є чимало можливостей зробити все у більш ефективний спосіб».

21-05-2020 8507
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца