Ож’є сподівається на сьому перемогу в Монте-Карло

Себастьян Ож’є, який має на своєму рахунку шість перемог в Монте-Карло, сподівається здобути чергове золото в Альпах. Француз безперервно вигравав дебютну гонку сезону, починаючи з 2014-го року, а роком раніше, 2013-го, був другим, вивівши на допи дебютувавший тоді Volkswagen Polo R WRC. Після другої тестової сесії в горах Ож’є зізнався, що з кожним днем почувається комфортніше за кермом нового для себе Yaris WRC, а на такій гонці, як в Монако, це дуже і дуже важливо.

Себастьян Ож’є: «Монте – це гонка, в якій вам не завжди потрібно знімати з автомобіля всі сто відсотків продуктивності. Тут куди важливіше приймати правильні рішення і робити правильний вибір покришок, а для цього необхідно розуміти, які на трасі умови і як вони будуть змінюватися».


Протягом трьох останніх сезонів Ож’є двічі вигравав в Монте-Карло на новій для себе машині, що є кращим підтвердженням його слів.

Себастьян Ож’є: «Дебютувати на новому для себе автомобілі в якійсь мірі краще саме на такому етапі, а не в якійсь гонці типу Rally Finland, де вам потрібно з самого старту мчати, вичавлюючи з техніки всі її можливості аж до кожної десятої частки секунди.

Для мене найголовніше в Монте – відчувати себе комфортно в автомобілі. Це не так просто, коли ви не знаєте машину і не знаєте своєї межі за кермом цієї машини, але якщо вже ви можете відчувати себе комфортно, то це додає вам впевненості, особливо коли умови так сильно змінюються. Починати сезон на новому автомобілі не просто, але ми практикувалися в цьому протягом останніх років. Мені вдавалося досить швидко адаптуватися в новому середовищі, тому я сподіваюся, що зможу зробити це знову».

18-01-2020 4406
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца