Ож’є розчарований висловлюваннями Citroen

Після того, як свої пояснення з приводу рішення Citroen дав П’єр Будар, видання Autosport попросило прокоментувати ситуацію і Себастьяна Ож’є, прощання якого з командою стало вирішальним фактором у прийнятті цього рішення. Себ, прочитавши опублікований прес-реліз команди, зізнався, що був дуже здивований, дізнавшись про цю новину з мережі.

Себастьян Ож’є: «Можливо, комунікація не завжди була сильною стороною Citroen…»

Крім того, Себастьяну не сподобалося формулювання щодо відсутності гідних пілотів: «Коли вони кажуть, що в даний момент немає інших вільних пілотів, я вважаю, що це нешанобливо до моїх колег».

Але головною темою була, звичайно ж, причина дострокового розставання з Citroen: «Одним з головних чинників, що вплинули на це рішення, був темп розвитку автомобіля і його швидкість на спецдільницях. Все це було недостатнім. Уже в цьому році ми побачили, що не було достатнього розвитку, і ми поступалися в продуктивності нашим конкурентам. І це кажу не тільки я – будь-хто, хто водив цю машину, я думаю, відчуває те ж саме.
З тих пір, як я приєднався до команди, я знав про складність цього кроку, але я ніколи цього не боявся. Ось чому навіть сьогодні у мене немає абсолютно ніякого жалю про те, що я прийняв цей виклик, навіть якщо в результаті зазнав невдачі».

21-11-2019 7670
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца