Ож’є приносить вибачення і планує стартувати в Монте-Карло

Вже на початку шейкдауна на етапі в Мексиці Себастьян Ож’є висловив своє невдоволення проведенням гонки в той час, коли світ переживає епідемію. Ну а після фінішу скороченої дистанції Rally Mexico француз, який завоював своє шосту перемогу в Мексиці, вибачився перед мешканцями країни за те, що проведення цього ралі могло завдати їм шкоди.

Себастьян Ож’є: «Перемога – це, звичайно, перемога, але відчувається вона абсолютно по-іншому, тому що я впевнений в помилковості рішення про проведення цієї гонки. Для мене захист людського життя має бути на першому місці, і я сподіваюся, що ми не заподіяли жодної шкоди мексиканському народу. Принаймні, я хочу вибачитися перед ними за те, що не можу давати автографи і фотографуватися, як роблю це щороку.

Звісно, я знаю, що вони, як і раніше, раді бачити ралійні машини, але в ці вихідні я відчував змішані почуття, тому для нас головне зараз – відправитися додому і подбати про свою сім’ю в цей важкий час.
Звичайно, я не можу дочекатися, щоб відсвяткувати наступну перемогу зі своєю командою. У цей уїк-енд хлопці виконали фантастичну роботу, вони молодці, і я просто щасливий! Я дуже радий нашій першій спільній перемозі.

Як я вже сказав, сьогодні не час святкувати. Давайте працювати, щоб максимально наблизити наступну перемогу і відсвяткувати вже її ».

До речі, під час інтерв’ю виданню DirtFish Ож’є натякнув, що, незважаючи на оголошення про завершення кар’єри по завершенню 2020 року, він може взяти участь в Rallye Monte-Carlo 2021.

16-03-2020 9996
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца