Отт Тянак об’єднує зусилля із командою Маркко Мяртіна

Українським уболівальникам команда Отта Тянака ОТ racing напевно відома в першу чергу завдяки виступам Георга Гросса – естонця, чия сім’я вклала чимало сил і коштів у просування Тянака. Ще більш відомою є інша естонська команда – MM Motorsport, створена у 2006 році Маркко Мяртіном. До речі, саме в цій команді з 2009 по 2011 рік виступав і Тянак, а Маркко був його наставником. Тепер Маркко і Отт планують об’єднати зусилля.

Отт Тянак: «Я створив свою власну команду в 2013 році. Але працювати разом з Маркко більш ефективно, ніж намагатися робити щось окремо. Це розумно. Ми співпрацюємо з моменту нашого знайомства. Я перебуваю в цьому спорті протягом всього свого життя і хочу залишатися в ньому після припинення кар’єри пілота. Коли я перестану ганятися, наступним кроком буде робота в команді».

ММ Motorsport знаходиться на куди більш високому рівні, ніж OT racing, і займається, крім усього іншого, «молодіжною» програмою Toyota Gazoo Racing, працюючи з Ford Fiesta R5 Такамото Кацути. Запрошуючи Отта Тянака, Мяртін, судячи з усього, хоче знайти собі заміну.

Маркко Мяртін: «Я не думаю, що буду в строю весь час, як того хоче Малкольм (Малкольм Уїлсон, на автомобілі виробництва якого виходить на старт Кацута – прим. ред.). У нас є плани щодо команди. Розробляти автомобілі так само круто, як і їздити на них. І звичайно ж, завжди приємно брати участь в програмі, яка допомагає розвивати молодих пілотів, як ми робимо зараз з Кацутою. Це хороше рішення і для Отта, адже коли він завершить кар’єру пілота, бізнес буде вже запущений і готовий до його приходу».

Поки не згадується, що ж буде з командою OT racing – чи збережеться вона, буде передана Георгу Гроссу або увіллється до складу MM motorsport. Останній варіант виглядає більш реальним, оскільки Гросс, чия сім’я є власником мережі супермаркетів, нерідко говорить про те, що йому не вистачає часу на заняття автоспортом.

18-04-2019 11289
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца