Організатори Rally Turkey хочуть бути зразком для інших

Востаннє Туреччина приймала етап Чемпіонату світу в далекому вже 2010 році. Тоді, до речі, в гонці брали участь екіпажі київської Ascania Racing. Але якщо Rally Turkey 2010 року проводилося в околицях Стамбулу, то центром гонки 2018 року стане курортний Мармарис. Після того, як Туреччина замінила в календарі першості Польщу, українським уболівальникам найзручніше відвідувати саме цей етап – безліч недорогих авіарейсів і відсутність необхідності навіть в біометричному паспорті роблять візит до Туреччини не особливо складним.

Екіпажам належить проїхати бойові 317,28 км, а загальна дистанція гонки складе всього 896,08 кілометра. Мінімізація переїздів – досить важливий момент, оскільки деякі гонки викликають нарікання пілотів саме через необхідність витрачати багато часу і сил на переміщення дорожніми секціями.

Урочиста церемонія старту відбудеться в четвер увечері в історичному районі Мармарис Мейдан, після чого екіпажі відправляться на міську спецділянку, розташовану на набережній.

Директор гонки Мурат Кайя впевнений, що гірські дороги і красиві прибережні пейзажі стануть яскравою відмінною рисою гонки: «Rally Turkey, яке пройде в Мармарисі та його околицях, дасть можливість проїхати прекрасними спецділянками, познайомитися з цікавою історією та культурою цієї древньої землі, а також побачити прибережні пейзажі, від яких захоплює дух. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб провести гонку, яка, завдяки компактному маршруту і ефективній організації спецділянок встановить нові стандарти для всього Чемпіонату».

19-07-2018 7342
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца