Олівер Цисла поки залишиться на своєму посту

Олівер Цисла, який очолює компанію-промоутера чемпіонату світу з ралі, планував навесні покинути свій пост, проте криза, викликана пандемією, змусила змінити плани.

Олівер Цисла: «Все трохи змінилося, це правда. Ми і подумати не могли, що гонка в Мексиці стане моїм останнім ралі. Але тут в справу втрутилася пандемія. Взагалі я планував не з’являвся в офісі з кінця квітня, але через ситуацію, що склалася, я погодився залишитися до кінця липня. На той час, я сподіваюся, нам з колегами вдасться адаптувати календар цього сезону і навіть запропонувати більшу частину календаря на наступний рік. То ж потрібно ще багато чого зробити, і я залишаюся, щоб впоратися із кризою».

Поки рішення щодо того, як буде виглядати друга половина сезону, ще немає. При цьому обговорюються не тільки дати, але і формат проведення етапів.

Олівер Цисла: «Щойно ми почнемо приймати рішення, почнеться ефект доміно, і головоломка почне складатися. Тоді буде простіше розставляти гонки, що залишилися, на нові дати. Метою, звичайно ж, є проведення якомога більшої кількості заходів на решту року. Зараз відомо, коли нам буде дозволено залишати свої країни, але невідомо, коли ми зможемо в’їжджати в приймаючі держави. Цієї інформації у нас, як і раніше, немає.

Не потрібно займатися спекуляціями і заглиблюватися у домисли. Нам необхідна надійна інформація та надійні дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я та національних органів охорони здоров’я. Лише на підставі цієї інформації ми зможемо рухатися далі».

26-05-2020 7822
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца