Олівер Сольберг приходить у WRC 3 за підтримки Skoda

Отримавши необхідний накат в чемпіонатах Латвії та Естонії, Олівер Сольберг ще в кінці минулого сезону очікувано зробив крок у чемпіонат світу, як приватник стартувавши в Уельсі і Монте-Карло. З огляду на талант Олівера і зв’язки його батька, можна було не сумніватися, що йому не доведеться ганятися без підтримки великих компаній – наприклад, тієї ж Monster Energy. Але новина, що з’явилася вчора, навіть перевершила очікування – Сольберг приходить до WRC 3, де буде виступати при заводський підтримці Skoda Motorsport. За кермом Fabia R5 Evo він візьме участь вже в домашній гонці у Швеції, а обговорення остаточної програми виступів на сезон ще не завершено, хоча відомо, що на тих етапах, де Олівер не стартуватиме у WRC 3, він для отримання досвіду поїде за кермом Polo R5.

Олівер Сольберг: «Зараз для мене головне – спробувати проїхати якомога більше етапів WRC в цьому сезоні. Всі навколо тільки і говорять про те, скільки досвіду потрібно отримати і наскільки це важливо. Я відчув важливість цього ще в Уельсі, де стартував минулого року. Етапи WRC складніші і довші, ніж всі ті, на яких ми з Аароном стартували раніше. Але мушу сказати, що цей сезон – просто втілення мрії. Виступ у чемпіонаті світу – це все, що я коли-небудь хотів зробити. Звичайно, я мрію і про завоювання чемпіонського титулу, а з підтримкою Skoda Motorsport я перебуваю на правильному шляху».

Міхал Храбанек, керівник Skoda Motorsport: «Ми раді співпрацювати з Олівером і його командою в WRC 3 2020 року. Він уже довів свою швидкість, і тепер ми прагнемо побачити його прогрес протягом сезону».

28-01-2020 12313
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца