Нёвілль: завдяки Отту я побачив потенціал

На відміну від Тьєррі Ньовілля, який сьомий рік поспіль виступає за Hyundai, перейшовши сюди з M-Sport, його новий напарник по команді, Отт Тянак, за цей час встиг попрацювати з трьома автомобілями останнього покоління. То ж прихід естонця в команду Андреа Адамо може бути корисним не лише для колективу в цілому, але, як не дивно, і для Тьєррі Ньовілля.

Тьєррі Ньовілль: «Швидкість є, все гаразд, але, коли я починаю спілкуватися з Оттом, якому, звичайно, є з чим порівнювати, здається, що потенціал, мабуть, набагато більший. Як я завжди кажу, я довго не їздив на будь-якій іншій машині, тому мені дуже складно проводити порівняння. А Отт, що прийшов з Toyota, може з цим допомогти. У нас було кілька цікавих бесід, завдяки яким, я сподіваюся, ми зможемо просунути команду вперед. Зараз очевидно, що наш автомобіль управляється гірше, ніж машина, на якій Отт їздив раніше, то ж нам потрібно попрацювати в цьому напрямку.

І саме Отт може в цьому допомогти. Якщо говорити про чисту швидкість, то ми можемо їхати швидко, але в деяких умовах нам просто не вистачає впевненості в собі, тому що машина не так стабільна, як хотілося б, і через це ми втрачаємо в продуктивності».

Для самого Отта Тянака процес звикання до нового автомобіля складається не так вже й легко – естонець скаржиться, що поки не може їхати в повну силу. Можливо, що досвід, отриманий за кермом Hyundai протягом трьох перших гонок, дозволить чинному чемпіону прискоритися: «Зараз у нас набагато більше розуміння автомобіля та інформації про нього. Нам потрібно просто почати працювати з усім цим. І я з нетерпінням чекаю на початок цієї роботи».

28-03-2020 10083
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца