Новий пролог на YPF Rally Argentina

Організатори аргентинського етапу Чемпіонату світу оголосили, що в цьому році гонка відкриється не суперспецдылянкою у центрі Кордови, а абсолютно новим допом у містечку Віл’я Карлос Пас, де розташовано штаб ралі. Причина – дорожні роботи в столиці провінції.

Міська спецділянка в центрі Кордови, безумовно, прекрасно виглядає на телеекрані – чого вартий один лише міст із сяючими арками. Але побачити що-небудь цікаве, перебуваючи безпосередньо на допі, досить складно. По-перше, навколо траси немає будь-яких височин, і максимум, на що можуть розраховувати вболівальники, це побачити зовсім коротенький відрізок дистанції. Навіть ті, хто залазить на дерева, стовпи і паркани, не в змозі охопити хоча б пару зв’язок поворотів. По-друге, через шалену популярність ралі в Аргентині, вболівальники приїжджають на доп за кілька годин до його старту, займаючи всі підступи до дороги. Населення Кордови перевищує відмітку у 1 300 000, тож навколо коротенького допа в центрі міста відбувається щось просто неймовірне.

Нова спецділянка, Super Especial Villa Carlo Paz, має довжину 1,9 км і починатиметься від будівлі муніципалітету Карлос Пас на березі озера. На відміну від «бетонної» Кордови місцевість тут куди більш мальовнича, а населення курортного містечка складає всього 60 000 чоловік. Тож з точки зору пересічного вболівальника, який просто хоче подивитися гонку і не замислюється про рекламний ефект та інші бонуси від проведення прологу у мегаполісі, перенесення спецділянки в Віл’я Карлос Пас може принести тільки користь.

Крім того, на Super Especial Villa Carlo Paz будуть як асфальтові, так і гравійні відрізки. Ну а присутність неподалік від будівлі муніципалітету великого «кільця» не залишає сумнівів в тому, що без дріфту не обійдеться. Обіцяють організатори і присутність стрибкових трамплінів.

Прес-служба ралі: «Причина змін в тому, що дорожні роботи в Кордові проводяться приблизно на 75 відсотках площі, яку ми планували використовувати в якості спецділянки, а це значно обмежить простір і комфорт глядачів. Коли ми шукали вихід із ситуації, то у нас було кілька варіантів проведення прологу в Кордові, але в підсумку ми вирішили перенести його до міста Карлос Пас. Тепер він по-справжньому стане серцем цього ралі».

26-03-2018 6218
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца