Neste Oil Rally Finland, СД2: море інформації

Перший п’ятничний доп подарував глядачам масу подій. По-перше, Отт Тянак, на якого сюди приїхала подивитися, напевно, більша частина активного населення Естонії, виграв спецділянку, значно випередивши Ожьє та Ньовілля, що фінішували, відповідно, сьомим і дев’ятим.

По-друге, схоже, що Citroen дійсно покращив свій C3 WRC – не дивлячись на прокол і катастрофічну втрату часу у Бріна (ірландець зачепив камінь, через що передня частина автомобіля зісковзнула з траєкторії), Остберг фінішував другим, на 20 кілометрах програвши Тянаку лише 1,3 секунди і, в свою чергу, на чотири секунди випередивши Сунінєна, який фінішував третім. Про Теєму теж є, що розповісти: на фініші він поскаржився, що задня частина автомобіля не стабільна, і йому тепер доведеться міняти стиль пілотування. Як тут не згадати про те, що в M-Sport тільки Себастьян Ожьє отримав новий аеродинамічний пакет, який збільшує притискне зусилля на задню частину машини?

Четвертим на допі фінішував Латвала, який так само був не в захваті: за його словами, він не відчуває впевненості на швидких секціях. Але якщо Тянак і Латвала знаходяться в групі лідерів, то Лаппі виявився лише на 11 позиції: на гальмуванні перед одним з поворотів виникла проблема з мотором. Пілот поскаржився, що ця ж проблема не раз виникала і на тестах, і її слід було б вирішити. На цій гонці, до речі, Toyota використовує нову версію двигуна.

У WRC2 кращим став Каллє Рованперя, який випередив Вейбю на цілих 8 секунд. Як бачимо, інформації для роздумів – море! І гонка обіцяє бути просто захоплюючою.

Становище після СД2
1. Тянак/Ярвеойа (FIN, Toyota Yaris WRC) 11.45,3
2. Остберг/Еріксен (N, Citroen C3 WRC) +3,1
3. Сунінен/Марккула (FIN, Ford Fiesta WRC) 9,4
4. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +11,7
5. Паддон/Маршалл (NZ / GB, Hyundai i20 Coupe WRC) +12,7
6. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC) +14,6
7. Ожьє/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +16,3
8. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +17,1
9. Нёвілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +20,7
10. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +33,2

27-07-2018 5197
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца