Неочікуваний постріл Бріна

Крейг Брін став одним із героїв Ралі Швеції. Ірландський пілот протягом всієї дистанції претендував на перемогу в гонці та тримався від Тьєррі Ньовілля на відстані однієї маленької помилки. Бельгієць цієї помилки не зробив, проте другий результат пілота Citroen також слід оцінити лише позитивно. Секретом успіху став темп, який вдалося підхопити гонщику зі старту гонки.

«Це був один із тих вікендів, коли все зійшлося докупи, – визнав Брін. – Я палко увійшов в один із перших поворотів у п’ятницю, але все обійшлося. Після цього я спробував так проїхати в наступному повороті, потім у ще одному – і так вдалося втримати високий темп».

Ірландець окремо подякував команді, яка змогла надати йому C3 WRC, на якому можна було боротися за високі місця після невдач минулого сезону.

Він сказав: «Хлопці важко працювали останні місяці на гравії та снігу. У порівнянні з тим, що було 12 місяців тому – все геть інше. Було приємно кермувати машиною, я отримував лише насолоду за кермом».

Керівник Citroen Racing П’єр Бюдар визнав, що результат Бріна перевершив очікування команди.

«Не думаю, що хтось очікував від нього подібного виступу. Можливо, він також», – сказав Бюдар.

«Звісно, ми завжди вірили у нього. Він справив на нас враження завдяки швидкості та надзвичайній стабільності. Це був неймовірний вікенд у його виконанні. Він справді зробив крок уперед у своєму розвитку».

21-02-2018 12174
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца