Мякінен: прикро, але ми припиняємо роботу над GR Yaris WRC

Керівник команди Toyota Gazoo Racing оголосив про те, що роботи над автомобілем GR Yaris WRC, який мав би вийти на старт в сезоні 2021, припинено. Нагадаємо, що з виведенням на ринок цивільної версії GR Yaris японці хотіли побачити нову машину і в чемпіонаті світу, причому питання це було для них принциповим – навіть враховуючи той факт, що автомобілю з самого початку було відміряне дуже коротке життя, протяжністю лише в один сезон, бо з початку 2022 року в силу мав вступити новий технічний регламент.

Тепер команда оголосила, що до виведення на старт техніки, побудованої за новими вимогами, буде використовувати наявний автомобіль, оскільки викликане коронавірусом закриття заводу в Пуупполі завадило роботі над GR Yaris WRC.

Томмі Мякінен: «Звичайно, це пов’язано із коронавірусом. Одна з причин полягає в тому, що діючі правила вимагають випуску 2500 автомобілів для омологації, і зараз це є найголовнішим питанням. Звичайно, це стало великим розчаруванням для всіх нас, і особливо для тих, хто працював над автомобілем, адже вони бачили його потенціал і горіли бажанням побачити машину на старті. Але вони, звичайно, розуміли, що Yaris GR WRC відміряно лише рік. Тепер нам потрібно зосередитися на підготовці техніки за вимогами нового технічного регламенту.

Безумовно, якби мова йшла не про Yaris GR WRC 2021 року, а про машину, яку готували за вимогами нового технічного регламенту, то в цих умовах ми навіть і не подумали б згортати роботи. І те, що нам потрібно готувати новий автомобіль, звичайно, знижує градус розчарування».

16-06-2020 15639
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца