Мішель Нандан: потрібно боротися не на словах, а на ділі

Кілька етапів тому Мішель Нандан попереджав своїх пілотів, що у тому випадку, коли вони планують відстоювати лідерство колективу в командному заліку, потрібно дуже і дуже старатися, а не спочивати на лаврах. І ось, за три етапи до фінішу першості, розстановка сил змінюється, і тепер екіпажам Hyundai Motorsport потрібно не просто намагатися, а здійснювати спортивні подвиги, адже локомотив Toyota Gazoo Racing в другій половині чемпіонату виглядає більш, ніж переконливо.

Незадовго до старту гонки в Британії Нандан, чия команда зараз поступається колективу Томмі Мякинена 5 очками, вимагає рішучого опору біло-червоним.

Мішель Нандан: «Наша мета на цей рік ясна і зрозуміла: боротися за перемогу. І тут потрібні не слова, а справи. Ми маємо підкріпити наміри, надавши нашим екіпажам кращий автомобіль для досягнення цієї мети. У Туреччині ми упустили можливість зміцнити лідерство в заліку виробників, отримавши натомість напружену боротьбу з Toyota. Та й M-Sport Ford теж не відстає.

Ми маємо підходити до Wales rally GB з граничною рішучістю показати, на що ми здатні. З року в рік ми стабільно покращували свої результати в цьому ралі: у нас були четверті місця в 2014 і 2015 роках, третє місце в 2016 році і друге – в минулому сезоні».

Не менш рішуче будуть налаштовані на цю гонку Себастьян Ожьє та Отт Тянак, тож Wales Rally GB, як і два інші етапи, що залишились до фінішу чемпіонату, можуть стати справжньою окрасою сезону.

30-09-2018 5595
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца