Маттон, Мутон і Цисла працюють в Японії і Кенії

Цього тижня представники FIA і Олівер Цисла здійснюють поїздку по країнах, які в найближчому майбутньому повернуться до календаря чемпіонату світу.

У суботу в Токіо, на спеціально організованому для фанатів заході, було оголошено про те, що Central Rally Aichi, яке відбудеться 9-10 листопада, стане генеральною репетицією японського етапу чемпіонату світу з ралі. У ці самі дні Олівер Цисла провів зустріч з японським парламентарієм Кеіжі Фуруя, який є великим шанувальником автоспорту і людиною, яка підтримує ідею повернення WRC до Країни сонця, що сходить. Планується, що 14 червня буде офіційно оголошено про проведення Rally Japan. Так само Японію відвідав і Ів Маттон.

Центром ралі наступного року стане парк Морікоро, розташований в східній частині міста Нагоя.

Неназване джерело повідомило виданню motorsport.com: «Цей захід є для нас способом навчання персоналу і вивчення організації. Гонка буде проходити за тиждень до Rally Australia для зручності переміщення задіяних осіб з Європи до Австралії. Крім того, буде проведено перевірку спецділянок і інспекцію делегата FIA з медицини».

Гонка в префектурі Айчи складатиметься з семи асфальтових спецділянок (їх загальна дистанція – 76 кілометрів) і 470 кілометрів дорожніх секції.

09-04-2019 7996
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца