Мадс Остберг: «У WRC-2 буде складно…»

До центру уваги можна потрапити різними шляхами… Наприклад, вести боротьбу за найвищі місця, раптово зазнати поразки або спантеличити всіх проблемою вибору команди на наступний сезон. А є й інший варіант – коли всі плани постійно переробляються на ходу і ніколи не вгадаєш, куди пілота викине із цієї «воронки» невизначеності. Щось подібне сталося з Мадсом Остбергом, чий сезон 2017 року був буквально «зім’ятий» найжорстокішим чином – постійна метушня з вибором техніки (то WRC останнього покоління, то R5) і програмою виступів, нескінченні штурманські «тасування»…

Мадс Остберг (з інтерв’ю Motorsport News): «Зараз розглядаю всі можливі варіанти на наступний рік. Єдине, в чому нема сумнівів – в Монте-Карло мене не буде. Скоріш за все, розпочну сезон в Швеції, але чим поїду – питання поки залишається відкритим. І не обов’язково це має бути WRC в версії 2017 або 2018 року – просто конкурентоспроможний автомобіль, на якому можна триматися якомога ближче до фаворитів. У минулому сезоні ми переконалися, наскільки це важко – реалізувати програму на новій машині WRC, причому важко в усіх відношеннях. Зараз все перебуває на стадії переговорів з багатьма людьми, взагалі нічого не вирішено – з однаковим успіхом у нас можуть бути і два, і дванадцять стартів в WRC-2018.

Якщо говорити про перехід в WRC-2, то це рішення матиме чимало складнощів іншого плану – мені є що втрачати. Буде очікування перемог, постійної боротьби за вищий титул. І якщо я зазнаю поразки на цьому рівні, це свідчило б лише про одне – мені треба зайнятися чимось іншим… Я не готовий до такого вибору. У WRC-2 буде дуже серйозна конкуренція, там чимало дійсно сильних пілотів. Хочете спитати у мене про Андреаса Міккельсена [норвежець на початку сезону виступав у WRC-2 в складі Skoda Motorsport]? У нього величезний досвід виступів на техніці S2000, він чудово знає, чого чекати від таких машин – у мене ж таких навичок небагато. А WRC-2 у всьому відрізняється від WRC – від техніки до стартових позицій в гонці…»

© Фото Wikipedia, Twitter

15-12-2017 15176
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца