Мадс Остберг: ми навіть не мріяли про подіум!

Твердження про те, що кожен пілот виходить на старт, думаючи про перемогу, – це, звичайно ж, просто красива фраза. Розсудливі спортсмени реально дивляться на речі і ставлять реальні завдання. Мадс Остберг перед стартом гонки у Фінляндії, наприклад, навіть не сподівався потрапити на подіум.

Мадс Остберг: «Перед стартом гонки ми в команді прекрасно розуміли, що буде прекрасно, якщо ми зможемо боротися за четверте місце. Ми очікували, що Toyota буде значно попереду всіх інших. Вони провели тут близько 20 днів тестів, а ми – всього лише три. Дивно, що ми змогли боротися з ними. Я думаю, що Toyota-сендвіч – це кращий сендвіч, який ви можете отримати в Фінляндії. Це, напевно, найважливіше, що трапилось в моєму житті – битися із Ярі-Матті Латвалою в заключний день гонки було дуже цікаво. Я дуже гордий, адже я вже давно у WRC, і цей шлях був нелегким. У мене були хороші можливості з Citroën, і я використав їх у кращому вигляді».

Схоже, що французам дійсно вдалося поліпшити свій автомобіль – на шейкдауні екіпажі Остберга і Бріна були найшвидшими, та й в гонці до злощасного проколу колеса Брін виглядав дуже добре. До речі, можливо, саме ця неприємність і вплинула пізніше на прийняття рішення відправити Остберга на спецділянки із двома запасками на борту, що значно знизило його швидкість і критично збільшило відставання від Тянака.

Мадс Остберг: «Ми значно покращили нашу машину і, я думаю, нам вдалося дати команді деякі нові ідеї. Ми зробили дуже важливі кроки. На другий день тестів я сказав, що це кращий автомобіль, з яким я виходив на старт ралі Фінляндії».

01-08-2018 9846
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца