Кріс Мік: продовжую переговори, але потрібно бути реалістом

Під час Дакара Кріс Мік зізнався, що його кар’єру пілота в чемпіонаті світу з ралі завершено. У житті 40-річного пілота і раніше бували непрості ситуації (згадаємо про несподіване закриття програми Mini і про звільнення з Citroen), однак цього разу, схоже, його кар’єрі заводського пілота, схоже, дійсно прийшов кінець.

Кріс Мік: «При існуючому стані на ринку пілотів у мене немає шансів потрапити до M-Sport. На цьому етапі моєї кар’єри я маю бути реалістом. Я не буду їздити безкоштовно. І я не буду безкоштовно віднімати у своїй сім’ї 200 днів на рік. Лаппі може собі це дозволити, оскільки він, швидше за все, буде отримувати зарплату від Citroen, то ж гроші йому не потрібні.

Для мене повноцінну участь в WRC, думаю, завершено. Зараз мені 40 років, то ж час багато про що подумати. Я б із задоволенням продовжив, але, коли ситуація складається таким чином, потрібно приймати її такою, яка вона є. Я все ще веду переговори з Toyota, щоб, можливо, взяти участь в якомусь тестуванні, тому подивимося. Я відкритий для співпраці але поглядаю і на інші речі, які люблю».

У Саудівську Аравію Міка, за його визнанням, запросив мотоцикліст Сиріл Депре, який очолює позашляховий проект Red Bull в класі UTV.

Кріс Мік: «Я дружу з Сирілом, і отримав можливість приїхати і відчути, що таке Дакар. Я завжди стежив за Дакаром по телевізору, і пам’ятаю, як там стартували Арі Ватанен, Колін і всі, хто приходив туди з ралі. У мене завжди була пристрасть до цього марафону, за кермом мотоцикла я провів кілька змагань на витривалість, тому, після завершення кар’єри в WRC у мене, можливо, з’являться нові можливості. Це просто величезний за масштабами захід, і ви відчуєте це, приїхавши сюди. Упевнений, що коли ви це зробите, то гонка виявиться для вас ще більш масштабною, ніж ви собі уявляли. Це те, що я хотів би спробувати в майбутньому».

07-01-2020 8943
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца