Hyundai Motorsport: це все одно, що завтра провести гонку на нашому полігоні в Німеччині

Навіть після робіт, проведених Hyundai Motorsport над аеродинамікою і підвіскою i20 WRC, жоден з екіпажів команди все одно не зміг піднятися на подіум Rally Finland, але це не заважає визнати, що Hyundai стали відчутно швидшими на спецділянках навколо Ювяскюля, повним складом фінішувавши у топ-7.

Тьєррі Ньовілль: «Машина стала набагато кращою, ніж раніше. Тут ми ніколи не досягнемо рівня Toyota, бо вони дуже багато тестуються у Фінляндії. Це все одно, що завтра провести гонку на нашому полігоні в Німеччині.
Але чемпіонат триває, ми взяли стільки ж очок, що і Себастьян Ож’є, тому можемо бути задоволені».

Андреа Адамо: «У порівнянні з нашими попередніми результатами в цьому ралі, ми побачили значне поліпшення. Ми не боялися приїхати сюди, ми неймовірно багато працювали, щоб зробити наш автомобіль більш відповідним для умов цього ралі. І результат, який ми отримали, було досягнуто завдяки зусиллям не тільки наших екіпажів, але й кожного в HMSG.
Протягом підготовки до Фінляндії я просив їх працювати навіть ночами. Можливо, це ще не перемога, але це явна ознака того, що при належному старанні і роботі ви отримуєте результат».

06-08-2019 7112
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца