Hyundai Motorsport: ми не можемо дозволити собі подібного

Команді Hyundai Motorsport не вдалося повторити свій минулорічний успіх на гонці у Франції – Ньовілль поступався в швидкості Ожьє, потім і зовсім перемістившись на третю позицію, а Сордо і Міккельсен взагалі не претендували на потрапляння до топ-трійки. Ну а проблеми з двигуном у Ньовілля на фініші перегонів поставили хрест на надії хоча б частково реабілітуватися і набрати очки на Power Stage. Після провалу на гонці в Мексиці невдача у Франції була тим більш неприємною.

Керівник Hyundai Motorsport не заперечує, що виною всьому – стан автомобіля. Всі три пілоти команди говорили про недостатнє стернування на звивистих корсиканських доріжках. Тож перед серпневим німецьким етапом, дороги якого схожі на корсиканські, команді доведеться наполегливо попрацювати над вирішенням проблеми.

Мішель Нандан: «Ми не можемо дозволити собі повторення подібних уікендів, тож нам доведеться перегрупуватися і працювати над тим, щоб покращити наші показники на асфальті. На цій гонці ми отримали багато уроків, які нам потрібно вивчити».

Після другої поспіль невдалої гонки Ньовілль відстає від лідируючого Ожье вже на 17 очок і, хоча сезон тільки починається, наздогнати француза тепер буде не так-то просто.

Т’єррі Ньовілль: «Я був трохи розчарований тим, що навіть коли ми їхали у повну силу, я не міг зрівнятися з результатами Ожьє. Я задоволений підсумковим результатом, але з точки зору швидкості ми були не на висоті».

Андреас Міккельсен на початку гонки взагалі виглядав вельми блідо і, якби не проблеми у конкурентів, взагалі міг не потрапити до десятки. На фініші він відстав від переможця на 2 хвилини і 45 секунд.

Андреас Міккельсен: «Це був дуже важкий уікенд для нас. Сьоме місце – зовсім не той результат, на який ми розраховували. Наступні кілька етапів пройдуть на гравії, тож в нас буде можливість добре попрацювати перед наступною асфальтової гонкою, яка відбудеться у Німеччині. Нам дійсно потрібно багато працювати над удосконаленням багатьох речей».

 

12-04-2018 9206
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца