Хейден Паддон: в Австралії – тільки перемагати

Зусилля Хейдена Паддона, що були прикладені їм для повернення в чемпіонат світу з ралі, вилилися, нагадаємо, в старти на етапах в Уельсі (в заліку WRC 2 Pro) і Австралії. І головною метою цих виступів є, звичайно ж, можливість продемонструвати свої можливості і повернутися в сезоні 2020.

Новозеландець, який наступного тижня разом зі своїм штурманом Джоном Кеннардом виведе на старт Ford Fiesta R5 команди M-Sport, заперечує, що виступ в Австралії навряд чи вплине на його подальшу долю, бо ця гонка проходить надто вже пізно, і до цього часу вакансій в командах просто не буде. В інтерв’ю виданню wrc.com Паддон сказав: «Нам потрібно брати участь в ралі, щоб демонструвати наші можливості і показувати, що ми, як і раніше, конкурентоспроможні. Так, до фінішу гонки в Австралії, можливо, ми не зможемо провести достатню кількість перемовин, але потім у нас будуть ще два з половиною місяці до гонки в Швеції. Звичайно, малоймовірно, що ми запустимо програму 2020 вже в Монте-Карло, але щодо Швеції у нас є шанс. Саме над цим ми і працюємо».

Конкуренція у WRC 2 Pro в Уельсі буде досить високою, оскільки там стартують Калле Рованпера, Мадс Остберг і напарник Паддона за M-Sport Гас Грінсміт. Однак Паддона це особливо не турбує: «Це зовсім неважливо. Я збираюся в Уельс і в Австралію, щоб займатися своїми завданнями. Мені потрібно знову добре виконувати свою роботу, причому, незалежно від конкуренції, яка, на обох ралі, безумовно, буде високою. Мені потрібно сконцентруватися на собі, а не на тих, хто мене оточує. Після аварії в Фінляндії я не міг просто так здатися. Минуло 12 місяців з тих пір, як я стартував за кермом WRC, тому в Австралії перед нами буде стояти непросте завдання. Але я конкурентоспроможний, і було б не погано фінішувати в топ-5».

При цьому, чи то жартома, чи то всерйоз, Паддон додав: «Звичайно, тут присутній деякий тиск, адже починаючи з 2014 року я фінішував в Австралії шостим, п’ятим, четвертим, третім і другим. Тому важливою залишається лише одна позиція!»

25-09-2019 6365
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца