Еванс: зроблю все можливе для Каллє

У цьому сезоні команда Томмі Мякінена має в своєму складі цікавий дует: Себастьян Ож’є є найтитулованішим з пілотів, що виступають в першості на постійній основі, а Каллє Рованперя – наймолодшим пілотом в історії, який підписав контракт із заводською командою на повний сезон. З огляду на те, що Ож’є вже не раз казав про завершення кар’єри, Себу і Каллє навряд чи доведеться зіткнутися в боротьбі за перемоги, то ж француз міг би собі дозволити допомагати фінському юніору. При цьому про бажання допомогти Рованпері висловився якраз Елфін Еванс. А Ож’є вважає, що не треба багато чого вимагати від Каллє з самого початку.

Себастьян Ож’є: «Звичайно ж, ми повинні просто залишити його в спокої. Найкраще, що ми можемо зробити для Каллє, – це дати йому час на навчання, але вже зараз ми всі переконалися, що він просто приголомшливо талановитий».

Елфін Еванс: «Я дійсно із нетерпінням чекаю на початок роботи з Калле. Він молодий з точки зору свого досвіду, але ми вже бачили в його виконанні просто неймовірні речі. Він виграв WRC 2 Pro і домігся там чудових результатів. Він – визнаний талант і пілот, за яким майбутнє. Я зроблю все можливе, щоб йому допомогти».

06-12-2019 8173
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца