Етапу WRC у Латвії не буде

Організатори Rally Liepaja не змогли домовитися з промоутером WRC про проведення в Латвії етапу чемпіонату світу з ралі 2020. Запланована на 14 серпня гонка пройде в статусі етапу ERC, а всі надії уболівальників з країн Балтії тепер пов’язані з можливістю проведення етапу WRC в Естонії. Взагалі, схема з проведенням гонок в Латвії та Естонії могла б істотно полегшити життя промоутеру WRC, оскільки їх цілком можна було провести з інтервалом в тиждень, адже переїзд займав би лише кілька годин.

Раймонд Строкшс, директор RA Events, промоутер Rally Liepāja: «По-перше, ми вдячні промоутеру WRC за визнання ERC Rally Liepāja гонкою, що гідна прийняття етапу чемпіонату світу з ралі. Це прекрасне свідчення роботи, яку ми виконали, починаючи з 2012 року, коли почали підготовку до Rally Liepaja 2013. Ми також дякуємо FIA і Eurosport Events за їх допомогу.

За останні кілька днів ми зробили дуже багато, продемонструвавши промоутеру WRC, що ми і вся Латвія не боїмося прийняти такий масштабний виклик, як організація етапу чемпіонату світу за короткий проміжок часу. Однак з різних причин було вирішено, що ERC Rally Liepāja не увійде до календаря WRC цього року.

Ми хочемо подякувати уряду Латвії, нашим партнерам, засобам масової інформації, всім учасникам і приймаючим гонку містам за надану довіру і підтримку. Але ми маємо пам’ятати, що Латвії і ERC Rally Liepāja було надано унікальну можливість. Ми були за крок від того, щоб прийти до угоди щодо проведення першого в країнах Балтії етапу WRC».

26-06-2020 22335
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца