Есапекка Лаппі: мої траєкторії відрізнялися від траєкторій інших пілотів

Есапекка Лаппі здивував своєю швидкістю на перегонах у Франції – після провалу в перший день інженери команди змогли знайти потрібні налаштування і фін значно прискорився, ставши претендентом на потрапляння до топ-3. Як зізнається сам Лаппі, який був чемпіоном Фінляндії з картингу, йому допоміг досвід в цій дисципліні автоспорту.

В інтерв’ю виданню wrc.com Есапекка Лаппі сказав: «Я вважаю, що картинг допоміг мені вибирати кращу траєкторію на допах з широкою дорогою – на першій спецділянці і на Power Stage. Я бачив на асфальті чорні сліди від тих, хто їхав до мене, і іноді вони відрізнялися від тієї траєкторії, по якій їхав я. І можливо, саме в цих місцях я і вигравав час».

Лаппі, крім того, каже, що не здивований своєю високою швидкістю на асфальті і чотирьом виграним за уікенд спецділянкам: «На асфальті ви прекрасно відчуваєте, коли ви швидкі. Ви просто відчуваєте зчеплення з дорогою, і якщо ви йдете на межі можливостей своїх шин, то знаєте, що результат на допі буде хорошим. На нових спецділянках мені вдавалося знайти налаштування і бути швидким, але на тих допах, які були в минулому році, досвід інших учасників давав їм перевагу».

14-04-2018 11727
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца