Есапекка Лаппі: не можна бути швидким, але дурним

Есапекка Лаппи, не особливо вдало почав свою кар’єру в Citroen Racing, але після проведення тестів перед португальським етапом відчував себе більш-менш впевнено, проте і ця гонка закінчилася для нього провалом. У заключний день ралі він спочатку перекинувся, але зміг продовжити рух, а потім розбив підвіску і припинив боротьбу. І все це – на очах керівника концерну Citroen Лінди Джексон, яка приїхала до Португалії подивитися, як почувається в ралі її команда.

Есапекка Лаппі: «Зараз на мене чиниться великий тиск. Це не перший раз, коли я підводжу команду, і тепер я відчуваю через це певний тиск. Я справляюся протягом одного дня, але це потрібно робити протягом трьох. І показаний мною темп не дуже допомагає – ви не можете бути швидким, але дурним. Але знайдені налаштування автомобіля досить непогані і це допоможе нам під час наступного етапу, на Сардинії».

П’єр Будар: «Ми бачимо, що Есапекка набрав досить високу швидкість. Він був дуже швидкий і стабільний навіть при невигідній стартовій позиції в суботу, сильно провів день і був задоволений машиною. Шкода, що він припустився помилки. Звичайно, ми розчаровані. І це показує, що йому ще потрібно вчитися. Ми повинні навчити його не втрачати концентрацію і бути зосередженим протягом більш, ніж одного дня. Стабільність потрібна протягом усіх трьох або чотирьох днів гонки».

05-06-2019 7364
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца