«Два в одному»: фінал і репетиція? (ВІДЕО)

Після того, як Патрік Флодін на передостанньому раунді достроково став чемпіоном Швеції в вищому класі Trimmat 4WD (техніка S2000, R4, R5), почало здаватися, що на фінальному раунді вже нічого цікавого не буде – особливо коли з’ясувалося, що Флодін після свого тріумфу вже завершив програму виступів у національній першості цього року. Однак список учасників Rally Blekinge все одно зміг заінтригувати, навіть за відсутності свіжоспеченого чемпіона… По-перше, на місцевих трасах знову з’явився Фредрік Олін, який лише два місяці тому відновив свої виступи після майже річної перерви. По-друге, на старті Rally Blekinge глядачі побачили відразу двох зірок автоспорту світового рівня – Юхана Крістофферссона (дворазового чемпіона світу з ралі-кросу) і Маттіаса Екстрьома (чемпіона світу з ралі-кросу, дворазового тріумфатора DTM). Цікаво, що саме цей шведський тандем у 2016-2018 роках тричі поспіль брав два перших місця у світовій першості з ралі-кросу.

У підсумку, фінальний раунд приніс мало не ідеальний результат – всі три перерахованих вище центральних персонажі успішно посіли весь подіум! Найбільше порадував Олін, який після тривалої перерви дуже швидко набирає форму – зараз він виграв дві третини спецділянок і відсвяткував п’яту в кар’єрі перемогу на етапах чемпіонату Швеції. У підсумку, йому вистачило всього лиш трьох стартів та двох успішних фінішів, щоб здобути п’яту позицію в дивізіоні Trimmat 4WD за підсумками сезону. Цікаво, таке його стрімке повернення – це репетиція майбутньої повноцінної програми виступів в наступному році? Крістофферссону друга позиція на Rally Blekinge гарантувала титул віце-чемпіона Швеції – відмінний результат для першого повноцінного ралійного сезону (шість стартів, дві перемоги, два других місця). Але найбільше порадував Екстрьом – адже він вже тринадцять років не виступав в ралі в повному обсязі (в цьому році було два старти в Швеції на Skoda Fabia S2000, але поза заліком змагань), але швидко опанував Skoda Fabia R5 і з першої ж спроби став третім!