Допомога і піар в Австралії

Якщо провідні команди з самого початку кризи були проти проведення гонки в умовах катастрофи, що розгорнулася в Австралії, то промоутер першості до останнього моменту взагалі відмовчувався з приводу ситуації, що склалася, а коли вона стала критичною, видав новину в стилі «організатори сподіваються провести гонку», немов відокремивши себе від того, що відбувається. До речі, навіть Томмі Мякинен, чия команда все ж мала шанс на завоювання титулу, висловлювався про необхідність скасування Rally Australia.

Проте після того, як команди вирішили залишити в Австралії запаси привезеного на гонку продовольства, Олівер Цисла заявив, що його першими думками було занепокоєння про потерпіле місцеве населення, і ось тепер є можливість таким чином допомогти тим, хто цього потребує. Причому інформації про якісь пожертви або іншу допомогу з боку самого промоутера поки не зустрічалося.

Після кількох випадків з отруєннями команди возять з собою на гонки тонни їжі та води, а везти все це в зворотньому напрямку, та ще в умовах значних транспортних труднощів, було не так-то просто. І крім Цисли ніхто цю допомога не коментував. Та й на акаунтах Сунінена, Еванса і Бріна немає інформації про те, що вони пожертвували австралійцям 11 тисяч доларів, оскільки ці вчинки є саме допомогою, а не пошуком приводу для піару (на момент виходу новини, тобто через три дні після події, інформація про це з’явилась на аккаунті Бріна). Безумовно, немає нічого поганого в тому, що, наприклад, екіпажі Ньовілля, Латвали і Міка повідомляють про свою допомогу місцевому населенню, але промоутер, маючи значно більші можливості для допомоги, міг би зробити щось більш суттєве, ніж піар на чужих вчинках.

15-11-2019 18755
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца