Чи варто чекати сюрпризів від Сунінена?

У цьому сезоні Теєму Сунінен дивував своїх уболівальників як хорошими, так і поганими результатами. З приємного, безумовно, можна згадати прекрасний фініш в Італії, де Теєму завоював срібло. Крім того, він доволі добре виглядав і на інших гонках з таким покриттям – наприклад, в Португалії фін став четвертим. Приємно здивував і його п’ятий результат на асфальті у Франції. А ось на тих перегонах, де від нього, навпаки, очікували успіху, Теєму не зміг фінішувати на хороших позиціях – в Швеції, не дивлячись на високу швидкість, він зробив пару серйозних помилок і став тільки 23, а в Фінляндії, де пару років тому просто шокував суперників своїм темпом, в цей раз був тільки восьмим, причому – без будь-яких неприємностей.

Теєму Сунінен: «Фінляндія стала однією з тих гонок, про яку краще забути. Ми внесли велику кількість змін у амортизатори і трансмісію. Ми змінили налаштування підвіски і диференціала, але у нас нічого не вийшло. У гонках з дуже високою середньою швидкістю нам потрібна вкрай «спокійна» у керуванні машина, яка буде тримати траєкторію, дозволяючи на прямих реалізувати максимальну швидкість. У Фінляндії ми цього зробити не змогли. Вимоги до автомобіля на різних гонках різні, і про наступний етап ми не особливо турбуємося, адже гонка у Туреччині схожа на гонку в Італії, а там наш результат був хорошим».

У минулому році, до речі, Сунінен став в Туреччині четвертим. Але тоді, нагадаємо, гонка безжально розправлялася з учасниками: за спиною Теєму виявився хіба що Міккельсен (та й то – завдяки великому штрафу), а вже за норвежцем розташувалися учасники на техніці категорії R5.

11-09-2019 5568
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца