Чергова смерть на ралі

На етапі чемпіонату Фінляндії з авторалі, який проходив в околицях міста Сейняйокі, сталася трагедія – через два кілометри після старту першої спецділянки, на швидкості приблизно 120 кілометрів на годину, автомобіль вилетів з дороги та вбив глядачку. Пілот автомобіля госпіталізований, жінка загинула миттєво. Ця трагедія стала першою для Фінляндії з 1996 року, коли в результаті вильоту автомобіля з траси на етапі чемпіонату світу з ралі один глядач загинув, а близько тридцяти були травмовані.
У Фінляндії досить жорсткі вимоги до безпеки на ралі, а на більшості ділянок, де є глядачі, присутні маршали. Безпосередньо на цій зв’язці поворотів за гонкою спостерігали близько ста осіб. На відеозаписі видно, що глядачі, до групи яких вилетів автомобіль, перебували не на дорозі, проте зовні повороту, що традиційно є небезпечним.

Як повідомляє Федерація автоспорту Фінляндії, при організації змагань з ралі дотримуються жорсткі заходи безпеки. У прес-релізі сказано: «Хоча ми поки не знаємо деталей, абсолютно очевидно, що такого допускати не можна. Поліція вивчає обставини, ми зі свого боку – теж. Приносимо наші глибокі співчуття родичам і близьким загиблої».

19-06-2018 4713
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца