Брін замінить Міккельсена в Австралії

Протягом цього сезону Андреасу Міккельсену не раз доводилося поступатися місцем на старті іншим пілотам – Андреа Адамо не соромився давати зрозуміти, що норвежець не дотягує до того рівня, на якому зараз бореться команда. І якби не річний контракт, Міккельсена напевно давно замінили б на того ж Бріна. Саме ірландець сяде за кермо третього бойового Hyundai на вирішальному етапі в Австралії. Спочатку на гонку був заявлений як раз Міккельсен, до речі, вигравший в Австралії три роки тому, але зараз команда вирішила підкоригувати свій склад.

Якщо згадати торішню австралійську гонку, то для Бріна, який виступав за Citroen, вона склалася не кращим чином: «В п’ятницю все почалося дуже добре, ми були другими. Але потім почалися проблеми з дроселем, і я, переставши відчувати автомобіль, перегрів гальма і стер шини. Спочатку я помилився в суботу (Крейг розбив підвіску – прим. ред.), а після того, як у неділю пішов дощ, все взагалі встало з ніг на голову. То ж я хочу повернутися і закінчити цю гонку з хорошими спогадами».

На фініші ірландець виявився сьомим. Ще гірше тоді йшли справи у Міккельсена, який потрапив в аварію і фінішував за системою супер-ралі лише 11-м. Однак, якщо подивитися на ситуацію трохи ширше, то не можна не помітити, що стартова позиція третього автомобіля Hyundai буде значно вигіднішою саме у випадку з Бріном, адже в загальному заліку він йде лише 14-м. А ось Міккельсен, який займає четверту позицію в першості, тепер, швидше за все, пропустить вперед відразу декількох пілотів.

02-11-2019 9857
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца