Арон Домжала стартує на Rally Estonia

Список учасників Rally Estonia продовжує зростати. Нещодавно у ньому з’явилося ім’я переможця FIA Cross Country Rally World Cup 2016 у класі Т3 Арона Домжали. Це буде четвертим стартом в Rally Estonia для Домжали, але тепер він дебютує на автомобілі категорії R5 – Skoda Fabia, підготовленій колективом TGS Worldwide Тоні Гардемайстера. Усі попередні старти на Rally Estonia завершувались для Домжали сходами.

Поляк, розпочавши свою автоспортивну кар’єру в ралі, потім переключився на ралі-рейди. Після того, як у 2016 році Арон став переможцем у класі Т3, вже у 2017 році він успішно перейшов на Toyota Hilux вищої категорії T1. Що стосується ралі, то у 2014 році Домжала був сьомим в заліку J-WRC, де стартував на Citroën DS3 R3T. Взагалі на рахунку поляка – близько шісдесяти стартів у ралі, а останній з них був на литовському ралі Žemaitija цього літа – тоді Арон посів четверте місце, керуючи автомобілем Subaru Impreza STi N14.

Арон Домжала: «Я дуже щасливий повернутися до Естонії, тому бо дуже люблю ці спецділянки. Не можу дочекатись, коли знову опинюсь на спецділянці Арула. Ну а старт на новому автомобілі дає ще більше емоцій. Після довгої перерви і численних кілометрів по пустелях всього світу приємно знову бросити виклик цим дорогам, особливо з моїм другом і штурманом Шимоном Господарчиком».

Тоні Гардемайстер, TGS Worldwide: «Для нас дуже цікаво працювати із Ароном, який останнім часом займається ралі-рейдами. Я впевнений, що він продемонструє хороший темп з нашою Skoda Fabia R5 і буде досить конкурентноздатним».

03-07-2018 9537
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца