Андреа Адамо: не хочу до Кенії, бо маю піклуватися про своїх людей

Минулого тижня організатори Safari Rally 2020 обговорювали долю кенійського етапу з представником FIA і промоутером чемпіонату світу, а вже цього тижня очікується прийняття рішення про те, чи відбудеться гонка і, якщо так, то в які дати. Однак заводські команди не дуже бажають вирушати до Африки, оскільки турбуються про здоров’я свого персоналу.

Ів Маттон: «Наскільки ми розуміємо, команди в цей момент знаходяться на паузі. Проте, ми щотижня обговорюємо ситуацію, зокрема – щодо Safari Rally, і з представниками команд, і з організатором чемпіонату світу».

Андреа Адамо: «Я не можу точно знати, яка зараз ситуація в Кенії. Я не хочу, щоб мене неправильно зрозуміли, і я знаю, що після того, що я зараз скажу, хтось почне дискусію навколо моїх слів, але ми маємо бути реалістами, а я зобов’язаний піклуватися про своїх людей. Чи впевнені ми, що в липні зможемо спокійно відправити 90 чоловік на гонку в Кенії? Я на даний момент не впевнений.

Це важкі часи, і проблем у нас вистачає. Так, я хотів би туди вирушити в заплановані дати, але не будь-якою ціною. Я ставлю собі питання. А якщо я ставлю питання, то маю знайти відповіді. Лише маючи ці відповіді, ви можете керувати компанією. Моя робота – прийняття рішень. А для цього мені потрібно чітко бачити картину того, що відбувається. Якщо ця картина не ясна, я не наражатиму своїх людей на небезпеку».

Один з неназваних членів команди Андреа Адамо повідомив виданню Dirtfish, що навіть в разі рішення про проведення гонки, Hyundai Motorsport до Африки не збирається: «Навіть якщо промоутер каже, що все добре, ми не поїдемо. Ми спілкувалися зі страховими компаніями з приводу цієї поїздки, і вони поцікавилися, чи не сміємося ми, говорячи про такі плани».

07-04-2020 8825
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца