Амбітна мета Сунінена

Теему Сунінен запам’ятався багатьом на Ралі Фінляндії 2017 року, коли до останнього претендував на подіум, але прикра помилка вибила його із Топ-3. Але ні в кого не залишилося сумнівів, що черговий фінський талант має все для того, щоб розвинутися у гонщика топ-класу.

Переконався в цьому і Малкольм Вілсон, керівник M-Sport, який погодився розширити цьогорічну програму Сунінена. І перший старт у 2018-му фін проведе майже у рідній Швеції, де він знову спробує вразити всіх.

«Було б чудово знову поборотися за подіум. В цілому це реалістична мета, але для цього нам треба провести ідеальну гонку», – сказав він.

«Ми тільки-но завершили тести на півночі Швеції, які пройшли дуже добре. Я не був за кермом Fiesta WRC, починаючи з Ралі Фінляндії, тому було корисно знову познайомитися з машиною. Тепер ми готові до старту гонки».

Підхід Сунінена до перегонів відрізнятиметься від минулорічного, коли він намагався їхати якомога краще, щоб довести Вілсону, що у нього є швидкість.

«Цього року ми проведемо вісім гонок, тому маємо обрати інших підхід. У 2017-му ми були зосереджені на власному майбутньому та хотіли продемонструвати, на що здатні. Проте цього разу слід думати ще й про команду, набирати для неї очки у Залік виробників», – додав він.

14-02-2018 9614
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца