ADAC Rallye Deutchland: особливий шейкдаун

У чемпіонаті світу нечасто побачиш, що шейкдаун згодом є і швидкісною ділянкою. Традиційним таке рішення є для гонки у Великій Британії, але там тестова ділянка перетворюється лише в невелику частину допа. Та й відбувається це у різні дні. А ось німці вирішили особливо не морочитися, і ввечері траса шейкдауна перетвориться на суперспецділянку St. Wendeler Land, довжина якої складе ті ж самі 5,2 кілометри.

Звичайно ж, відкриваючий гонку відносно короткий доп не зіграє вирішальної ролі у підсумковій розстановці сил, але сім з одинадцяти учасників на техніці WRC промчали дистанцію шейкдауна більше трьох обов’язкових разів: Ож’є, Ньовілль, Лаппі, Мік, Грінсміт і Кацута – по чотири рази, а Міккельсен – цілих п’ять.

З першого проїзду лідерство захопив Отт Тянак, який не приховує любові до німецької гонки. Другим, програвши більше секунди, став Ож’є. А потім ці двоє влаштували обмін кращими часами: за результатами другого проїзду француз випередив фіна на одну десяту, на третьому вже Отт був швидшим, привізши чинному чемпіону 0,5 секунди. Відпрацювавши три обов’язкові проїзди, Тянак відправився на відпочинок, а ось Ож’е виїхав ще раз і показав абсолютно найкращий результат. Правда, перевага француза над лідером чемпіонату виявилася невеликою – 0,1 секунди, то ж при ще одній спробі Отт напевно перекрив би результат Себа.

Третім став Тьєррі Ньовілль, подарувавши нам надію на те, що цього разу ми зможемо побачити боротьбу трійки претендентів на титул, яку не зіпсує залежність від стартової позиції.

Результати – ewrc-results.com

22-08-2019 4293
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца