Занадто дорога помилка (ВІДЕО)

Бельгійський чемпіонат досі підтримує відмінний темп – сезон стартував лише три місяці тому, але зараз, під кінець травня, відбулися вже п’ять етапів з дев’яти. І тільки після цього має настати перша велика пауза – у всіх учасників буде майже місяць на те, щоб найкращим чином підготуватися до найголовнішого бельгійського ралі року, відомому Ypres Rally… Але поки що сценарій чемпіонату Бельгії не змінюється – за найвищий титул поки борються тільки двоє, чинний чемпіон Вінсент Вершурен і його єдиний опонент Кріс Прінсен, який вже кілька сезонів поспіль ніяк не може повторити свій тріумф 1999 року (або програє битву за підсумками сезону, або стикається з суперником рівня Фредді Лойкса, або просто робить ставку не на ту техніку). Крім цього, останнім часом в поле зору все частіше потрапляє 22-річний Себастьєн Бедоре, новий підопічний Skoda Belgique, який недавно замінив у цій програмі 21-річного Ахіла Боксуна.

Тиждень тому на Sezoens Rally глядачі, здається, стали свідками чергової ефективної «спроби» Кріса Прінсена програти чергову битву за титул. Принаймні, нова зміна штурмана (в цьому році спочатку на місце досвідченого Петера Касперса прийшов Брам Елбоде, з яким Прінсен встиг виграти два етапи, а трохи пізніше з’явився ще один навігатор, маловідомий Яннік Стеркен) щастя пілотові-ветерану не принесла – помилка Стеркена забезпечила екіпажу три хвилини штрафу за випередження графіка і відкинула з першого на третє місце… Через це другу в цьому році перемогу відсвяткував Вінсент Вершурен, який і став новим лідером чемпіонату – рахунок за очками 72:68 на користь чинного чемпіона. Тепер подивимося, як складеться їх битва на Ypres Rally – на тамтешніх трасах будь-яка помилка буде коштувати дуже дорого! На третю позицію в загальному заліку першості вийшов Себастьєн Бедоре, який дійсно радує Skoda Belgique і свого патрона Фредді Лойкса – в трьох стартах у нього три фініші в Топ-5 (причому з них є третє і друге місця)!