WRC стартує в Фінляндії, а не у Кенії

Дискусія навколо можливості проведення гонки в Кенії була, судячи з усього, досить гарячою. Команди їхати в Африку не хотіли (в Toyota Gazoo Racing давно заявили, що працюють над автомобілями в «кенійській» специфікації, розуміючи, що їм не доведеться вийти на старт), а ось промоутер не хотів втрачати гроші, адже уряд Кенії привернув WRC до своєї країни явно не красивими пейзажами. Останнім часом одна сторона нагадувала про безглуздість проведення африканського етапу, а інша невпинно робила хорошу міну при поганій грі – буквально пару днів тому, наприклад, було повідомлено, що спецділянки вже готові до прийняття гонки.

Ну а вчора було офіційно оголошено, що повернення кенійського етапу до світової першості перенесено з 2020 на 2021 рік.

Аміна Мохамед, яка курирує проведення етапу з боку кенійського уряду, розсипається в компліментах своїм колегам і автоспортивним функціонерам: «Ми вдячні патрону Safari Rally, Його Високоповажності Президентові Ухуру Кеньятті, за його незмінну підтримку і поради в ході обговорення майбутнього нашої гонки. Ми також маємо висловити виняткову вдячність президентові FIA, г-ну Жану Тодту, і промоутеру на чолі з Олівером Цислою за їх безперервну підтримку з моменту початку процедури повернення Safari Rally до календаря WRC.

Ми будемо продовжувати підготовчі роботи, оскільки зараз вони в самому розпалі, і ми із нетерпінням чекаємо на можливість вітати професіоналів ралі, уболівальників і команди, коли через рік в Кенії пройде етап чемпіонату світу. Відкласти захід на 2021 рік було непростим рішенням, однак ми усвідомлюємо важливість існуючої проблеми і при цьому сподіваємося, що Safari Rally протягом наступних трьох років буде частиною історії нашої країни».

Фінеас Кіматі, директор гонки: «Команда організаторів продовжує старанно працювати, щоб забезпечити проведення гонки світового рівня. Ми знаходимося у фінальній стадії підготовки, завершуючи роботу над сервісним парком. У нас все йде відповідно до графіка. Ми вже завершили роботу над планом безпеки, маршрутним листом і додатковим регламентом. Всі ці документи були вчасно подані в FIA. Закликаємо екіпажі і всі зацікавлені сторони підтримувати зв’язок із секретаріатом гонки, щоб бути в курсі нових дат проведення етапу».

16-05-2020 12185
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца