Тьєррі Нёвілль: не думаю, що без сторонньої допомоги Ожьє проїхав би гонку краще, ніж ми

Обидва лідери Чемпіонату на гонці у Фінляндії залишалися в тіні. І якщо Ожьє ще якось вдалося піднятися до топ-5, то у Нёвілля справи йшли зовсім погано – розчищаючи дорогу в п’ятницю, він втрачав купу часу, та ще й вилетів з траси через помилку в стенограмі, опинившись в підсумку на 10 місці. До фінішу гонки, правда, він зміг переміститися на одну позицію вгору через аварію Лаппі, а потім ще й завоювати два очки на PowerStage, де французу набрати очок не вдалося. У підсумку перевага Тьєррі над Себом трохи скоротилася і становить тепер не 27, а 21 очко.

Тьєррі Нёвілль: «Стартова позиція дійсно зіграла значну роль в цей уїк-енд. Навіть якби ми не помилилися в п’ятницю, я не думаю, що це дозволило б поліпшити наш результат. Ми мали прийняти ту ситуацію, в якій ми перебували, і зосередитися на тому, щоб бути на фініші кожної спецділянки, не маючи при цьому проблем. Головною метою було не віддати занадто багато очок Ожьє, що ми і зробили в міру своїх можливостей».

Звичайно ж, не забув бельгієць сказати і про допомогу, що була надана Себастьянові його однокомандниками. Нагадаємо, що на передостанній п’ятничній спецділянці Елфін Еванс навмисно сповільнився, щоб пропустити Ожьє, забезпечивши йому більш вигідну стартову позицію на наступний день, а Теєму Сунінен вже під фініш гонки запізнився на пункт КЧ, отримавши 20 секунд штрафу і тим самим поступившись п’ятою позицію своєму колезі за командою.

Тьєррі Нёвілль: «У ці вихідні ми не могли досягти більшого. Для Ожьє ситуація була не кращою, але йому допомогли спочатку в п’ятницю, через що він отримав кращу стартову позицію, а потім і в неділю. Тож у підсумку ми не могли його наздогнати».

Про те, хто є головними дійовими особами в світовій першості, Нёвілль і Ожьє нагадували лише на міській спецділянці, де стартова позиція не має значення. Тож на асфальтовій гонці в Німеччині на нас чекає грандіозна битва.

03-08-2018 3084
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца