Tour de Corse. Мік найшвидший на шейкдауні.

За результатами трьох проїздів на шейкдауні Кріс Мік виявився найшвидшим, причому найближчого суперника він випередив на 2,2 секунди! Тож лідерство Кріса на цій гонці в минулому році не було випадковим. Тоді, нагадаємо, йому довелося зійти через проблеми із двигуном.

За спиною Міка розташувалося тріо Hyundai Motorsport – Міккельсен (+2,2 секунди), Ньовілль (+3 секунди) і Сордо (+3,5 секунди). Протяжність шейкдауна становила трохи більше п’яти кілометрів, тож перевага в швидкості у британця доволі відчутна. Однак, з огляду на його вміння в самий невідповідний момент втрачати концентрацію, однієї лише швидкістю для нього буде замало.

Себастьян Льоб, як і на шейкдаун в Мексиці, результатами не відзначався і в підсумку розташувався лише на сьомій позиції. Але всі ми пам’ятаємо, якою була справжня швидкість Льоба на гонці в Мексиці. Тож цілком можна очікувати, що і тут результат на шейкдауні не відображає справжніх можливостей 9-разового чемпіона світу. До речі, Льоб став єдиним, хто покращив свій час щодо першого проїзду – у решті десяти пілотів, що виступають на автомобілях WRC, перший проїзд виявився кращим.

А ось колективу Toyota Gazoo Racing є, над чим замислитися, оскільки всі три екіпажі виявилися в хвості “заводчан” – гірше тойотівців проїхав лише Бріан Буффьє.
  
Що стосується погоди, то на гонку прогнозується хмарність, а в неділю – навіть гроза. При цьому деякі з синоптичних сайтів погрожують нічними заморозками. Так що вибір гуми по ходу гонки буде грати важливу роль.

Результати – www.ewrc-results.com

05-04-2018 4220
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца