Сунінен: керівництву потрібно було, щоб я прискорився

Для Теєму Сунінена показаний в Мексиці результат став великим успіхом, адже пілот M-Sport не фінішував на подіумі цілих дев’ять місяців, та й невдала гонка в Швеції оптимізму не додавала. Подіум в Мексиці тим більш важливий, враховуючи, що до цього обидва старти в Гуанахуато закінчилися для Сунінена невдало – одного разу він фінішував дванадцятим і один раз завершив гонку аварією.

В цьому році ми побачили в Мексиці зовсім іншого Сунінена – завдяки прекрасному темпу на найважливішій спецділянці гонки, El Chocolate, він зміг завоювати перевагу, яка в подальшому дозволяла впевнено триматися у топ-3. На жаль, помилка у фінальній частині гонки і проблеми з гальмівною системою не дозволили фіну зберегти другу позицію під натиском Отта Тянака, але і третє місце стало прекрасним результатом.

\

Теєму Сунінен: «Я дійсно вдячний команді за те, що ми змогли досягти. Після гонки в Швеції все це виглядало не дуже добре, і керівництво просило трохи прискоритися. Я немов клацнув перемикачем і зміг повернутися, показуючи хороший темп. І це робить мене щасливим. Для мене все складалося добре, було дуже важливо зберігати стабільність і уникати проблем. Ми постійно пам’ятали, що гонку не завершено, попереду ще не одна спецділянка, і може статися все, що завгодно, оскільки ми були свідками не однієї технічної проблеми».

Однією з таких проблем було загоряння автомобіля Есапеккі Лаппі, якого Сунінен тепер випереджає в заліку першості на два очки. Що стосується ймовірності піднятися на верхню сходинку подіуму, то Теєму вважає, що це цілком можливо.

Теєму Сунінен: «На мою думку, потенціал для цього є, особливо, коли ми приїжджаємо на мої улюблені етапи. Тоді у нас є хороші шанси на перемогу в ралі. Ця гонка була дуже важкою для мене в останні роки, і було здорово, що я зміг досягти хорошого результату».

 

19-03-2020 9390
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца