Серйозна проблема в Citroen Racing

За дві гонки до кінця сезону Себастьяну Ож’є необхідно створити диво, щоб поборотися за титул. З огляду на те, які проблеми були у команди на гонці в Німеччині, до Іспанії команда готувалася більше, ніж серйозно: недавно ми писали, що інженери Citroen Racing розробили серйозні зміни підвіски, пілоти цю підвіску обкатали і залишилися задоволені, а деякі її елементи вже пройшли процес омологації.

Себастьян Ож’є: «У нас є кілька хороших ідей, під Парижем я проїхав тестовою ділянкою, і ми визначили напрямок, в якому необхідно працювати, але нам потрібно відпрацювати все на тестах. Було абсолютно очевидно, що в Німеччині ми дуже відстали. На цьому тижні на нас чекають серйозні випробування, які стануть дуже важливими, оскільки це наш єдиний шанс утриматися в боротьбі за титул. Нам потрібні всі можливі поліпшення, які дозволять підвищити швидкість».

Раніше П’єр Будар казав, що компоненти нової підвіски вже омологовано, і команда розраховує отримати їх в Уельсі, але саме з омологацією і виникли проблеми, через які скористатися своїми розробками Citroen Racing зможе тільки в наступному сезоні.

П’єр Будар: «Правила омологації однакові для всіх команд. Просто дуже прикро знати, що ці деталі роблять машину швидшою, але ми не можемо їх використати. Це велике розчарування. На тестах пілоти були задоволені. Ми знаємо, що машина буде швидшою і дозволить пілотам відчувати себе впевненіше, але правила є правила».

11-10-2019 4003
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца