Себастьян Ож’є. Озираючись на Rally Mexico.

У Мексиці Ож’є зробив, здавалося б, неможливе. Стартувавши другим і втрачаючи багато часу на розчищення траєкторії, він зміг утриматися у п’ятірці лідерів (і це за нинішньої щільності боротьби!), а потім гросмейстерськи вийти з п’ятого на перше місце і зберегти його вже до фінішу. Саме в Мексиці, але десять років тому, в 2008 році, він так само зробив неможливе, в своїй дебютній гонці в Чемпіонаті світу завоювавши перемогу в заліку JWRC. Тоді Себ за кермом Citroen C2 фінішував восьмим у абсолютному заліку, випередивши не тільки три екіпажі на автомобілях WRC, а й багатьох далеко не повільних суперників у своєму класі.

Та перемога стала першим кроком до впевненого чемпіонства в JWRC вже в рік свого дебюту. А суперниками Ож’є були такі юніори, як Мартін Прокоп, Кевін Аббрінг, Патрік Санделл. Перемога в цьому році вивела француза на перше місце в турнірній таблиці і тепер потіснити його звідти буде вже не так просто, як це зробив Ньовілль в Швеції. Тим більше, що наступною гонкою буде асфальтове ралі на Корсиці, де стартовий порядок практично не має значення.

Себастьян Ож’є: «Прибувши до Мексики, я знав, що на мене чекає дуже важка гонка і що мені доведеться докласти всіх зусиль, щоб показати хороший результат. Я не думав про перемогу. Коли ви виступаєте проти людей, які в перший день везуть вам по секунді з кілометра, цьому важко щось протиставити. У 2008 році ми з Жюл’єном здобули тут приголомшливу перемогу в заліку Junior. Так що для мене це просто мрія – бути тут. Минуло десять років, і я провів одну зі своїх найкращих гонок. Протягом усього уїк-енду мені не було коли навіть перепочити. Коли в перший день гонки ви є одним з тих, хто відкриває трасу, потрібно працювати з усіх сил і постійно йти на межі. Потрібно забути про розчарування і мінімізувати втрату часу, що ми і зробили в п’ятницю. У суботу ж ми були в куди кращому становищі і вже могли атакувати. Ми перехопили ініціативу, і я пишаюся тим, що ми змогли довести справу до кінця».

13-03-2018 4096
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца