Себастьян Ож’є: ймовірно, я не буду повністю задоволений автомобілем

Після гравійних тестів Citroen C3 WRC в Португалії, Себастьян Ож’є провів і заключні міжсезоннї тести, які пройшли на асфальті півдня Франції. Тепер француз може скласти більш-менш повне враження про автомобіль, на якому він має стартувати в кінці січня. В інтерв’ю виданню wrc.com Себ не заперечує необхідності удосконалення машини.

Себастьян Ож’є: «Безумовно, є робота. Я думаю, що це нормально, коли ви змінюєте автомобілі і бачите відмінності. Вам помітні як позитивні сторони, так і негативні. Завжди є відмінності, до яких потрібно звикнути, і є щось, що ви можете покращити. Це саме те, над чим ми працюємо».

З огляду на те, як швидко Ож’є два роки тому зміг адаптуватися під новий для нього Fiesta WRC, мало хто сумнівається, що він зуміє приручити і Citroen C3 WRC.

Себастьян Ож’є: «Є речі, які, як на мене, потрібно змінити. Я вважаю, що в минулому році цей автомобіль при певних умовах був досить хороший. Але я думаю, що цього недостатньо. І якщо ви подивитеся на результати, ви погодитеся з тим, що машина має бути швидшою і при інших обставинах. Ось над чим нам потрібно працювати. Я змінив команду, а ті, хто залишився в своїх колективах, будуть повністю готові до старту сезону. Я ж, мабуть, не буду повністю задоволений своїм автомобілем. Звичайно, я розумію, що буде складно. Але це і є мотивацією».

28-12-2018 3228
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца