Себастьян Ож’є: не сприймаю новий сезон, як останній шанс

Себастьян Ож’є, який слідом за Елфіном Евансом і Калле Рованперєю провів тести Toyota Yaris WRC у французьких Альпах, почав, таким чином, повноцінну роботу з командою. У невеликому інтерв’ю, яке Ож’є дав виданню motorsport.com він не приховує, що був здивований рішенням Отта Тянака покинути Toyota Gazoo Racing.

Відповідаючи на питання, як він має намір пережити свій сезон з Toyota, Ож’є сказав: «Я не впевнений, що нам потрібно використовувати слово «пережити». Не думаю, що це так. У мене, як і у багатьох інших, була невелика розмова з Оттом, оскільки я, як і всі інші, був здивований, що він залишає команду, з якою завоював чемпіонський титул. Але це – його особиста справа і особистий досвід.
Чесно кажучи, я з нетерпінням чекаю спільної роботи із командою. Томмі був героєм мого дитинства з кінця 1990-х років. Це мій перший справжній спогад про ралі і Монте-Карло, я маю на увазі цей червоний автомобіль під керуванням Томмі, який лідирує в гонці. То ж сьогодні мені дуже цікаво з ним працювати».

Ще недавно ніхто, навіть самі Тянак і Ож’є, не міг навіть уявити, наскільки зміна команди естонцем змінить розклад сил у першості. Проте, на рішення Себастьяна завершити кар’єру в кінці сезону 2020 це ніяк не вплинуло.

Себастьян Ож’є: «Це річний контракт. Мої плани не змінилися. Звичайно ж, я б все одно хотів завоювати останній титул, особливо з третім брендом, але це не зовсім ті думки, з якими я починаю сезон. Я маю на увазі, що, звичайно, я боєць і переможець, і коли я виходжу на старт, я хочу виграти. Але я не сприймаю це, як останній шанс або щось в цьому роді. За моєю спиною відмінна кар’єра і було б здорово додати до неї ще щось».

Після того, як тести завершить Ож’є, його змінить за кермом Такамото Кацута.

10-12-2019 4108
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца