FIA оголосила постачальника електродвигунів для WRC

FIA назвала ім’я підприємства, яке постачатиме електродвигуни для команд-виробників в чемпіонаті світу з ралі у 2022-2024 роках. Їм стало німецьке Compact Dynamics, що входить в Shaeffler Group. Shaeffler Group, в свою чергу, співпрацює з Audi. Компанія спеціалізується на поставках різних систем для команди Mercedes Формули 1 і команди Audi в Формулі E.

Рішення про укладення контракту з Compact Dynamics було схвалено Всесвітньою радою FIA шляхом спеціального електронного голосування. У минулому році Маттон оголосив, що гібридні силові установки будуть використовуватися на переїздах і іноді – на спецділянках, однак це буде залежати від рішення організаторів, які мають подбати про те, щоб уникнути збільшення середньої швидкості.

Серед інших питань Всесвітня рада обговорювала технічний регламент, оскільки необхідно зберегти той самий базовий двигун для автомобілів категорії Rally1, що і у нинішніх автомобілів WRC, але при цьому забезпечивши заходи щодо зниження витрат. Поки технічний регламент для автомобілів Rally1 ще не опублікований, і ця затримка, як вважає видання motorsport.com, обумовлена необхідністю досягнення компромісу між виробниками, присутніми в чемпіонаті світу, а також бажанням FIA максимально знизити витрати. Досягти цієї мети, як ми писали раніше, планується за рахунок використання загальної для всіх капсули безпеки, що розроблена FIA. Разом із спільною для всіх гібридною силовою установкою це, за задумом функціонерів, дозволить залучити до першості нових виробників.

 

01-04-2020 3054
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца