Річард Мілленер: зараз найкращий час для роботи над регламентом

Нещодавно ми повідомляли, що FIA оголосила ім’я компанії, яка буде поставляти електродвигуни та акумуляторні батареї для всіх виробників автомобілів категорії WRC. Однак функціонери відзначили, що над технічним регламентом 2022 року ще треба працювати. Керівник команди M-Sport Річард Мілленер вважає, що вільний завдяки пандемії час є чудовою нагодою для прискорення роботи над технічною документацією, що регулює правила побудови автомобілів зразка 2022 року.

Річард Мілленер: «Тепер немає жодних відволікаючих чинників, то ж зараз дуже вдалий час для опрацювання остаточних положень технічного регламенту. Ми провели багато зустрічей і дуже старанно працювали над цим – немає жодних причин, за яких ми не могли б продовжувати проводити ці зустрічі за допомогою конференц-зв’язку. Для нас, можливо, це реальний шанс визначити, як буде виглядати новий автомобіль, і використовувати цей час з розумом.

Оцінюючи ситуацію, я, звісно, думаю, що пріоритетом для нас має бути сезон 2022 року, і зараз настав час остаточно розібратися із регламентом. У нас багато інформації, але для того, щоб почати реалізацію проектів, інформації потрібно ще більше».

Зараз всі чекають на засідання Комітету WRC, на якому, як очікується, будуть прийняті рішення, що стосуються технічного регламенту. Нагадаємо, що планується значно спростити підвіску і трансмісію, яка тепер буде позбавлена міжосьового диференціалу.

06-04-2020 2837
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца