Rally Mexico: ми виправимо ситуацію

Мексиканський етап викликав в цьому році чимало критики: провал з трампліном і скасуванням спецділянки в Гуанахуато, неприємний момент з оголошенням проїзду в дорожньому режимі після вильоту Лаппі і, нарешті, закриті ворота на спецділянці Guanajuatito. Кожен з цих епізодів окремо ще можна було б зрозуміти, бо етап чемпіонату світу з авторалі – це настільки масштабний захід, що без подібних пригод провести його не так вже й просто. Тим більше, в таких країнах, як Мексика або Аргентина, де менталітет глядачів сильно відрізняється від того, що ми бачимо в Європі.

В інтерв’ю виданню motorsport.com директор ралі Патрік Сабервілль пообіцяв, що вживаються відповідні заходи, і Rally Mexico 2020 буде організовано так, як треба.

Патрік Сабервілль: «У цьому році ми були нижчими за належну планку, але повірте мені, ми вже працюємо над тим, щоб повернути цього заходу звичний для нього високий рівень. Іноді, із розвитком гонки, ви можете відволіктися від якихось моментів. Можливо, саме це і сталося, але в наступному році ми зробимо все, як треба».

Цікаво, що за словами Сабервілля, вдалося виявити і затримати глядачів, які закрили ворота на спецділянці перед проїздом екіпажу Андреаса Міккельсена, який відкривав трасу.

Патрік Сабервілль: «Ми знайшли двох глядачів, які зробили це. Як тільки ми побачили, що сталося, ми зрозуміли, що це досить віддалене місце, до якого доходить дуже мало глядачів. Тому ми направили туди вертоліт і зловили їх. Це були іноземці, і ви знаєте, що вони сказали? Вони сказали: «Це був просто жарт …» Ось з такими ідіотами нам іноді доводиться мати справу».

Малкольм Уілсон: «Ми брали участь в цьому ралі щороку з самого моменту його появи в календарі, і я дуже радий, що завжди був прихильником проведення цієї гонки. Я думаю, що це просто зразковий етап WRC. Тут є дуже багато хорошого, але в цьому році гонка була не на тому рівні, до якого ми звикли».

13-03-2019 3785
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца