Rally Australia, СД20: зачарований поворот і зміна лідера

Журден Сердерідіс, який відкриває трасу, застряг в повороті на позначці 11,7 км. Через якийсь час в цьому ж повороті вилетів Крейг Брін, який йшов по трасі другим. Обидва змогли продовжити боротьбу, але яким було здивування, коли саме на позначці 11,7 км зупинився і Отт Тянак! Більш того, естонець на якийсь час «застряг» на задній передачі і в результаті втратив 18 секунд. Ну а Ярі-Матті Латвала, навпаки, проїхав цей доп чудово, поступившись Паддону, який став тут найшвидшим, всього 0,7 секунди. Звісно, фін очолив абсолютний залік гонки, а 5 секунд переваги цілком дозволяють йому контролювати ситуацію.

А ось Елфін Еванс, який на минулому допі відчутно підпустив до себе Тьєррі Ньовілля, на цей раз поступився бельгійцеві не 9 секунд, як допом раніше, а всього 0,7. Правда, Тьєррі втратив чимало часу і змушений був здавати заднім ходом. І саме на тому ж спліті, який здорово зіпсував нерви Сердерідісу, Брину і Тянаку! Тож в чистій швидкості Ньовілль все ж виграє, і якщо йому вдасться уникати помилок надалі, зможе поборотися за позицію із Евансом.