Rally Australia: проблеми посилюються

Організатори австралійського етапу чемпіонату світу повідомили про скорочення програми гонки в зв’язку з сильними лісовими пожежами в Новому Південному Уельсі, про які ми писали вчора. В результаті пожеж вже загинули три людини і постраждали тисячі будинків. Якщо гонка і відбудеться, то її маршрут в будь-якому випадку буде значно скорочений, а проведення національного заліку, учасники якого їдуть за заводськими екіпажами, вже скасовано. З огляду на масштаби катастрофи (а зараз вирують близько 60 пожеж), взагалі складно уявити, яким чином до проведення гонки буде залучено необхідну кількість пожежних, рятувальників, медиків і поліції. До того ж, прогноз погоди на вівторок обіцяє посилення вітру, який напевно перенесе вогонь безпосередньо на спецділянки, позбавивши організаторів можливості підготувати ці дороги до проведення гонки.

Організатори Rally Australia випустили звернення, в якому йдеться: «Наші думки – з мешканцями Нового Південного Уельсу, особливо з людьми, які втратили близьких, засоби до існування і оселі в результаті пожеж на півночі регіону. Організатори Kennards Hire Rally Australia як і раніше сподіваються провести фінальний етап чемпіонату світу з ралі. Ми проводимо консультації з аварійними службами, владою і місцевим співтовариством з приводу розвитку пожежної ситуації в регіоні і сподіваємося, що скорочення дистанції дозволить нам провести гонку».

Додамо, що сервіс Google дозволяє відстежувати, в яких саме місцях зараз горять ліси, в яких районах необхідно бути готовим до пожежі, і які дороги перекриті. Для спостереження перейдіть за посиланням – http://google.org/crisismap/australia

11-11-2019 2821
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца