Президент Toyota дякує Латвалі і Міку

Президент Toyota Акіо Тойода подякував Ярі-Матті Латвалі і Крісу Міку, яким не знайшлося місця в Toyota Gazoo Racing WRT на сезон 2020. За словами голови японської компанії, свого часу саме зустріч з Латвалою стала ключовим моментом при прийнятті рішення про повернення до чемпіонату світу з авторалі.

Акіо Тойода: «Коли в 2014 році я відвідав Фінляндію, в Toyota ще не було рішення про повернення до WRC. Я був дуже схвильований, оскільки це стало моїм першим візитом на етап чемпіонату світу. Я стояв у вестибюлі готелю, щоб на власні очі побачити пілотів. Ярі-Матті був першим з прибулих. Коли я схвильовано привітав його, він був вкрай привітним. А коли він зрозумів, що я представляю Toyota, то з радістю розповів мені про свої гоночні Corolla і Celica. Саме в цей момент я прийняв рішення про повернення. Нам потрібно було повернутися до WRC, якщо вже такий пілот згадував про те, як ганялися наші автомобілі. Можна сказати, що якби тоді я не зустрів такого доброзичливого пілота VW, можливо, зараз у WRC не було б Toyota!»

Звертаючись до Латвали, Тойода сказав: «Коли через два роки я дізнався, що ти станеш нашим пілотом, я був дуже зворушений цим чудовим поворотом долі. Чесно кажучи, я не очікував, що вже на початку нашого першого сезону ми зможемо перемогти. Нашою метою на дебютний сезон був лише подіум. Проте, ти відразу ж вивів Toyota на подіум в Монте-Карло. А в наступному місяці ти підняв нас на вершину подіуму в Швеції. Це було втіленням мрії. Я був дуже радий, що в минулому році в Фінляндії ми змогли нарешті разом стояти на подіумі».


Не оминув увагою Тойода і Кріса Міка, який, між іншим, в цьому сезоні набрав більше очок, ніж Латвала.

Акіо Тойода: «Кріс, ти наполегливо працював для Toyota. Ти завжди максимально атакував і змушував машину їхати на межі можливостей, при цьому сильно допомагаючи нам, як колишній інженер. Це зробило Yaris сильніше. Спасибі за те, що ти зробив у цьому сезоні».

28-11-2019 6400
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца