Ож’є та Ньовілль готові до великого виклику

Перший етап нового Чемпіонату світу з ралі – гонка в околицях Монте-Карло. Гонщики та вболівальники зі стажем добре знають про норовливий характер цього етапу: непередбачувана погода та покриття траси, сонце, що засліплює, нічні спецділянки, лотерея з вибором гуми… У всіх питаннях пілоти не мають право на помилку. Навіть незначний огріх може призвести до втрати всієї гонки.

Цього сезону і на Ралі Монте-Карло є багато претендентів на перемогу. Але при цьому два пілоти виділяються зі всіх – це Себастьян Ож’є та Тьєррі Ньовілль, які боролися за титул минулого року та продовжать це змагання у 2018-му. І вони лише погоджуються з тим, що перша гонка точно буде непростою.

«Ми розпочинаємо цей рік із найскладнішого виклику, який лише можна собі уявити. Не могло бути ще складніше, проте – це Монте. Це завжди була складна гонка. І цього року подібна боротьба розпочнеться вже з першої спецділянки», – сказав Ож’є.

Тьєррі Ньовілль розпочав вікенд із перемоги на шейкдауні і в цілому погодився з п’ятиразовим чемпіоном світу щодо складності першого етапу: «Це і є Монте, це дуже серйозний виклик на початку сезону. Ми спробуємо всі вивчені уроки з попередніх гонок перетворити у гарний результат».

Безумовно, бельгієць натякає на події минулого року, коли він лідирував у гонці, проте вибув із боротьби через єдину помилку та втратив дуже багато очок.

25-01-2018 2797
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца